Kestel Ev İlaçlama

Özellikle pandemi ile birlikte ortaya çıkan ekstra hijyen talepleri kapsamında firmamız tüm Alanya mahallelerinde olduğu gibi Kestel ev ilaçlama alanında da sınırsız şekilde hizmet sunmaya devam etmektedir. Bu anlamda evlerinizde veya apartmanlarınızda meydana gelen haşere, böcek gibi sorunlar için bizleri tercih edebilirsiniz. 15 yıldır sektör içerisinde hizmet veren Akdeniz İlaçlama firmamız ile her daim sizlerin iyiliği ve sağlığı için çalışıyoruz.

Firmamız bu anlamda tamamen sektör içerisinde en üst düzey ilaçlama hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Bu kapsamda son teknoloji ilaçlama makinelerimiz, donanımlı ve eğitimli, yaptığı işin öneminin farkında olan ekip arkadaşlarımız, sertifikalı hizmet sürecimiz ile her daim sizlerin memnuniyeti için çalışmakta ve bu alanda da en başarılı firmalardan biri olarak hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Kestel Ev İlaçlama Hizmetlerimiz

İlaçlama hizmetleri sunan firmamız ile Kestel ev ilaçlama hizmetleri sunuyoruz. bu kapsamda sizler de bu hizmetlerimiz içerisinden eviniz için en uygun olacak hijyenik çözümleri seçebilir ve bu anlamda bir talepte bulunabilirsiniz. Ev ilaçlama hizmetimizde talep ettiğiniz alanlara gelerek uzman ekiplerimiz ve teknolojik ilaçlama makinelerimiz ile hızlı ve güvenilir şekilde ilaçlama sağlıyoruz.

Bunun yanında sunduğumuz hizmetlerden bir diğeri de pest kontrol hizmetlerimiz olarak ortaya çıkmaktadır. Bu kapsamda evinizde sürekli olarak maruz kaldığınız böcek istilası gibi durumlar söz konusu ise ekiplerimiz ile iletişime geçerek süreci yönetebilir ve ilgili haşerelerin istilasına maruz kalmadan önce tüm evinizi bunlardan koruyabilirsiniz.

Bir diğer hizmetimiz de dezenfeksiyon hizmetidir. Bu anlamda evinizde veya sürekli yaşam alanlarınızda yer alan mikroorganizmalardan kurtulmak ve tam bir hijyen sağlamak için ekiplerimizi tercih edebilirsiniz.

Kestel Ev İlaçlama

Kestel Ev İlaçlama Sürecimiz

Bizler firma olarak Kestel Mahallesi ev ilaçlama konusunda siz değerli müşterilerimiz için hizmet sunmaktayız. Bu anlamda sunduğumuz hizmetlerde edindiğimiz tecrübeler ile her daim dikkatli ve titiz şekilde süreç yönetimi sağlamaktayız. Siz değerli müşterilerimiz Kestel ev ilaçlama hizmetlerimiz için ekiplerimize ulaştığınızda süreç şu şekilde işlemektedir;

  1. Öncelikli olarak ilaçlama süreçlerinde sizlerden detaylı bilgi alınmakta ve bu kapsamda randevu oluşturulmaktadır.
  2. Randevu günü ekiplerimiz ilgili lokasyona gelerek hizmet için ön araştırma gerçekleştirmekte ve haşere tespiti yapmaktadırlar.
  3. Sonrasında ekiplerimiz, sizleri olası durumlar hakkında bilgilendirmekte ve eve giriş süreçleriniz hakkında da sizler ile görüşmektedir.
  4. Ardından ilaçlama aşaması başlatılmakta ve titiz bir şekilde çalışma gerçekleştirildikten sonra memnuniyetiniz çerçevesinde işlem sonlandırılmaktadır.

Neden Akdeniz Hijyen?

Alanında uzman şekilde hizmet sunan Akdeniz Hijyen firma olarak bizler her daim müşteri memnuniyetini hizmet politikası olarak belirlemiş şekilde hizmet sunmaktayız. Bu kapsamda 2008 yılında kurulduğumuzdan bu yana müşterilerimiz Alanya içerisinde tüm mahallelerde olduğu gibi Kestel ev ilaçlama süreçlerinde de firmamız en çok tercih edilenlerden biridir. Bu kapsamda tamamen uzman ekipler ile çalışarak süreç yönetimini sağlamaktadır.

Firmamız her daim küreselliği yakalayarak hijyenik çözümler ortaya koyarken aynı zamanda da çevreye önem vermektedir. Bu anlamda sağladığı hizmetlerin kalitesi ile öne çıkmakta ve çevreye duyduğu saygı ile de hızlı çözümler üreterek hem şimdiye hem de geleceğe katkı sunmaktadır.

Kestel Ev İlaçlama Fiyatlarımız

Firmamız bünyesinde gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizin ücretlendirmeleri genel olarak hizmet kapsamında ve müşterinin ev büyüklüğü oranını göz önünde bulundurarak gerçekleştirmekteyiz. Bu kapsamda da standart ücretlendirmelerimiz söz konusu olmakta ve sizlere şaşırtıcı ekstra ücretlendirmeler çıkmayacaktır. Sizler de firmamızı tercih ederek uygun fiyat ve yüksek kalite ile Kestel ev ilaçlama hizmetimizi tercih edebilir, haşerelerden kurtulabilirsiniz.

 

 

Alanya ev ilaçlama sitesi bir akdeniz hijyen markasıdır.

 

Yeryüzünde bulunan tüm böcek, haşere ve kemirgenler   son derece tehlikeli canlılar olduğu için bu türerle karşı önlem alınması gereklidir. ofisler , okullar ve iş yerleri hatta yurtlar da dahi görülen haşereler aşırı derece zararlı canlılardır.  . Özellikle kötü bir ölüme ya da sağlık sorunlarına sebep olabilen  kan emerek , zehirleyerek insan hayatını tehdit edebilen bu canlılardan kurtulmak için  ev , işyerleri , okul, yurt vb. ilaçlaması gereklidir. Alanya Ev İlaçlama Fiyatları firmalar arasında değişiklik gösterse de firmamız tarafından oldukça ekonomik miktarlarda olmaktadır. .

Sivrisinek(Tüm zamanların en ölümcül haşeresi), Kene, Akrep, Yılan, Kene, bit, pire, hamam böceği, sivrisinek ve kalorifer böceği gibi canlıalr insan sağlığı açısından büyük bir tehdit oluşturtmaktadır. Sağlık sorunlarının yanı sıra büyük maddi sorunlara da sebebiyet vermektedir.

Ev ve İş Yerlerinde  Böcek İlaçlamanın Önemi

Alanya Böcek ilaçlama ; böcek ilaçlama işlemi farklı teknikler ve uygulamalar tamamlanarak yapılmaktadır. Hamam böceği ile savaşırken , müdahale edilirken bu canlılar için  jel ilaçlar uygulanırken pire ver türevi canlılar ile  ile mücadelede ederken ise sıvı ilaç uygulaması yapılmaktadır. Ev ilaçlama ne kadar sorusunun cevabına gelirsek de bu alanda yapılan uygulamalara ve zamana göre değişkenlik göstermektedir.

Ufak haşereler olmasına rağmen son derece zararlı olan pireler ısırdıkları zaman ciddi bir kaşıntı hissi oluştururlar. Kaşınan yerde ise bir süre sonra kızarıklık ve kabarıklık meydana gelir. Bu tarz durumlara maruz kalan kişiler muhakkak sağlık kuruluşlarına başvurmalıdır. Eş zamanlı olarak uygulanması gereken ilaçlama ise uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.