Hakkımızda

Ana Sayfa/

Hakkımızda

BİZİ HEMEN ARAYIN
+90 506 246 48 28

pest-control-worker-standing-in-uniform-with-crossed-arms-in-kitchen.jpg

Hakkımızda

Alanya Ev İlaçlama

Akdeniz Hijyen 15 Yaşında

Hijyene Dair Herşey slogani ile yola çıkan akdeniz hijyen, 2008 yılında zararlı mücadelesi alanında faaliyet göstermek ve HACCP hijyen ekipmanları satışı amacıyla kurulmuştur.  Akdeniz Hijyen; 2009 yılında sektörle bağlantısı olan dezenfeksiyon uygulamalarını da hizmet kalemlerin bir yenisi olarak eklemiştir. Bu doğrultuda gözle görülen ve görülmeyen zararlıların insanlara verdiği zarar ve işletmelerde yol açtıkları kayıpların önlenebilmesi için dünyada en çok kullanılan ürünleri ve son teknoloji sistemlerini uygulamaya başladı.

2009 yılından itibaren bünyemizde her biri kendi alanında lider kuruluşlarla iş ortaklığına adım attık.Tescilli bir marka olan AKDENİZ HİJYEN; hijyene ihtiyaç duyulan her mekan ve yaşam alanında böcek ilaçlama, dezenfeksiyon ve hijyenik ürünlerin satışı ve dağıtım faaliyetlerini titizlikle sürdürmektedir.Ar-Ge çalışmalarını aksatmadan ve sürekli geliştirerek sürdüren firmamız sektörde lokomotif firmalardan biri olarak yoluna devam etmektedir.Tecrübeyi, profesyonellikle birleştirerek kalite çitamızı yükseltmekte, fakat bununla yetinmeyerek hem kurumsal, hem sektörel anlamda kendimizi yenilemeye ve geliştirmeye devam ediyoruz.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de coronavirüs (covid-19) pandemi salgını ile mücadele tüm hızıyla devam ederken, hijyen ve hijyenik ürünlere olan ihtiyaçlar da bu bağlamda artmaktadır.Bu taleplere en doğru karşılığı vermek amacıyla hizmet ve sağlık sektörüne 2500 kalem hijyenik ürünle destek vermekteyiz.Konseptimiz; web sitelerimiz ve katalog alt yapısıyla en doğru ve nitelikli ürünleri, en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmaktayız.

Küreselleşen ve yenilenen yeni dünyaya çevre dostu yeni teknolojiler sunmaya devam etmekte olan firmamız güncellenen web sitesi Akdeniz Hijyen ile hijyenik faaliyetlerine devam etmektedir.Yeniliklere teşvik etmek ve güçlendirmek adına daha ekonomik ve daha hızlı çözümler üretmeyi, hizmet alanında müşterilerimize ilkleri yaşatmayı, hedeflerinin bir parçası olarak yerine getirmeye çalışan şirketimiz, müşteri memnuniyetinin verdiği güç ve onurla hizmetlerini sürdürmektedir.

 

 

BİZİ HEMEN ARAYIN
+90 506 246 48 28

Servisler

En iyi Hizmet Garantisi

Haşerileriniz için en iyi hizmet garantisi veriyoruz, tüm haşerelerden kurtulmak için bizi seçin biz bu işin en iyisiyiz.. Profesyonel haşere yok etme hizmeti. İşte bazı hizmetlerimiz.

Hemen Ara

(+90) 0242 512 40 45

Hemen Arayın ,

Sizlere en iyi hizmetli sunmak için buradayız.. 

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Her zaman Hazırız..

Akdeniz hijyen olarak biz profesyonel ekibimiz ile 24 saat hizmetinize hazırızı sizlere en hızlı ve en iyi hizmetin garantisini veriyoruz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için elimizden gelen ve daha fazlasını yapmaya çalışıyoruz..